Zostań bohaterem!

Pomóż zwierzakom w ramach akcji „Bohaterowie VetApp”

Fundacja VetApp zaprasza do udziału w akcji charytatywnej “Bohaterowie VetApp”. Uczestnicy akcji, poprzez dołączenie do bezpłatnej aplikacji VetApp, zbierają środki na cel charytatywny, który wspólnie wybiorą pod koniec 2024 roku.

Akcja “Bohaterowie VetApp” to działanie na rzecz poprawy jakości życia i dobrostanu zwierząt. Zyskają na niej również uczestnicy, którzy w ramach bezpłatnej aplikacji VetApp otrzymają wsparcie w zakresie pielęgnacji, profilaktyki i pre-diagnostyki pupila oraz będą mogli wskazać cel, na który zostaną przekazane zebrane w ramach akcji środki.

Cel jest szczytny, a przelicznik prosty

Jedna rejestracja w aplikacji VetApp = 1 zł na wspólnie wybrany cel charytatywny

Firma Veterinary Application, będąca Partnerem akcji “Bohaterowie VetApp” zobowiązała się przekazać 1 zł za każdą rejestrację w aplikacji VetApp na wybrany wspólnie z bohaterami cel charytatywny.

VetApp to nowoczesna darmowa aplikacja dla opiekunów zwierząt, wspierająca ich w profilaktyce, pielęgnacji, żywieniu i weryfikacji objawów choroby pupila. Aplikacja umożliwia również wideokonsultacje z lekarzami weterynarii.

Jak zostać Bohaterem VetApp i wziąć udział w akcji?

Wystarczy zarejestrować się w aplikacji VetApp poprzez poniższy link:

Każda rejestracja to 1 zł do puli środków, które przekażemy na wspólnie wybrany cel charytatywny.

Masz już konto w VetApp? Nic nie szkodzi, nadal możesz pomagać!

Link do rejestracji można przesyłać rodzinie i znajomym. Każda rejestracja, to dodatkowe 1 zł do puli środków!

Cel charytatywny

Cel wybierzemy wspólnie. Każdy uczestnik akcji, będzie miał pod koniec roku 2024 możliwość zagłosowania i wybrania celu, na który trafią środki zgromadzone w ramach akcji “Bohaterowie VetApp”.

Szczegółowe informacje dotyczące głosowania zostaną udostępnione na stronie internetowej Fundacji VetApp na początku grudnia 2024 roku.

Razem możemy więcej!