Program wsparcia lekarzy Fundacji VetApp

Wystarczy zgłosić się do udziału, klikając w link: https://vet.vetapp.app. Podczas rejestracji należy wprowadzić kod "VETFREE2024". Korzystający z kodu lekarze oraz placówki weterynaryjne otrzymają bezpłatny dostęp do platformy VetApp aż do końca 2024 roku.

W dzisiejszych czasach, rola lekarza weterynarii jest coraz bardziej wymagająca i złożona, a wsparcie w codziennej pracy staje się niezbędne. Rozumiejąc te potrzeby, Fundacja VetApp wraz Partnerem akcji – firmą Veterinary Application – podjęła niezwykłą inicjatywę charytatywną. W ramach tej akcji, każdy lekarz weterynarii może otrzymać wsparcie w codziennej pracy w postaci bezpłatnego dostępu do pełnej wersji aplikacji VetApp aż do końca 2024 roku.

Czym jest VetApp?

VetApp to zaawansowane narzędzie wspierające codzienną pracę weterynarzy. Aplikacja umożliwia prowadzenie elektronicznej dokumentacji pacjentów, przeprowadzenie wywiadu medycznego przed wizytą oraz wspomaga diagnozę. Rekomenduje dalsze badania i dawkowanie leków, co przyspiesza obsługę pacjentów. Umożliwia monitorowanie leczenia i realizację wideokonsultacji zgodnie z prawem. VetApp zapewnia dostęp do Bazy Wiedzy z weterynarii oraz pozwala na tworzenie własnych publikacji naukowych.

Cel akcji charytatywnej

Głównym celem akcji jest wsparcie lekarzy weterynarii w ich nieocenionej pracy na rzecz zdrowia i dobrostanu zwierząt. Partner akcji, oferując swoje usługi bezpłatnie, pragnie przyczynić się do podniesienia jakości i wsparcia pracy lekarzy weterynarii, co jest szczególnie istotne w obliczu rosnących wymagań i oczekiwań zarówno właścicieli zwierząt, jak i samych pacjentów.

Korzyści z bezpłatnego dostępu

Lekarze weterynarii, korzystając z VetApp, zyskują wiele korzyści:

• Efektywność pracy – dzięki cyfryzacji dokumentacji i automatyzacji procesów diagnostycznych, lekarze mogą więcej czasu poświęcić bezpośredniej opiece nad zwierzętami. VetApp skraca czas pracy lekarza weterynarii średnio o 15%
  • Bezpieczny sen – wykonana przez opiekuna zwierzęcia pre-diagnoza, to pewność rzetelnego wywiadu oraz gwarancja podanych lekarzowi informacji.
  • Baza wiedzy – VetApp to dostęp do publikacji medycznych, opisów chorób, rekomendacji leczenia, procedur medyczne.
  • Precyzyjny monitoring – VetApp wspiera w monitorowaniu parametrów zdrowotnych pacjentów na bieżąco. To pozwala na wczesne wykrywanie i reagowanie na wszelkie nieprawidłowości w zdrowiu zwierząt.
  • Komunikacja z właścicielami zwierząt – aplikacja oferuje funkcje, które ułatwiają kontakt z klientami – w tym wideokonsultacje, co zwiększa zaangażowanie i satysfakcję klientów.

Jak skorzystać z programu Fundacji VetApp?

Wystarczy zgłosić się do udziału, klikając w link: https://vet.vetapp.app/auth/sign-up. Podczas rejestracji należy wprowadzić kod „VETFREE2024„. Korzystający z kodu lekarze oraz placówki weterynaryjne otrzymają bezpłatny dostęp do platformy VetApp aż do końca 2024 roku.

Chętnych lekarzy oraz placówki weterynaryjne zapraszamy do kontaktu.

Program wsparcia lekarzy Fundacji VetApp