Fundacji VetApp przekazała 1000 zł Stowarzyszeniu „Kocia Przystań”

Fundacja VetApp brała udział w tegorocznej akcji "Kartka dla Weta" organizowanej prze PsiParagraf.pl i Psie Sucharki, mającej na celu uhonorowanie lekarzy weterynarii oraz ich ciężkiej pracy z okazji Dnia Weterynarza i w ramach akcji przekazała 1000 zł na Stowarzyszenie Kocia Przystań.

W ramach akcji można było wysłać kartkę z życzeniami lekarzowi weterynarii swojego pupila wraz z dodatkową kartą od Fundacji VetApp, która ufundowała lekarzom darmowy dostęp do platformy VetApp aż do końca 2024 roku.

Więcej o tegorocznej akcji „Kartka dla weta”: Fundacja VetApp po raz pierwszy wzięła udział w akcji „Kartka dla Weta” organizowanej przez Psi Paragraf i Psie Sucharki. – fundacja VetApp

Ale to nie wszystko – uczestnicy też mogli pomagać.

Każdy kto zarejestrował się do aplikacji VetApp w ramach akcji, dokłądał swoją cegiełkę. Każda rejestracja to złotówka od Fundacji VetApp na wybrany przez Organizatorów akcji cel, czyli w tym roku było to Stowarzyszenie Kocia Przystań, które mogło rozszerzyć swoje działania w obszarze pomocy kotom w potrzebie.

Więcej o działalności Stowarzyszenia Kocia Przystań: Stowarzyszenie Kocia Przystań

Współpraca na rzecz zwierząt

Przekazanie darowizny dla Stowarzyszenia Kocia Przystań to więcej niż tylko finansowe wsparcie. To także sygnał dla społeczności, że każdy może przyczynić się do poprawy życia zwierząt. Kocia Przystań od lat ratuje koty, zapewniając im opiekę medyczną, miejsce w schronisku oraz szuka dla nich nowych, kochających domów.

Akcja „Kartka dla Weta” pokazuje, jak ważna jest współpraca i wsparcie w działaniach na rzecz dobrostanu zwierząt. Jest to przykład, że drobne gesty mogą prowadzić do wielkich zmian, a troska o zwierzęta jest wartością, którą dzielimy wszyscy. Dzięki inicjatywom takim jak te prowadzone przez Fundację VetApp, społeczność może realnie wpłynąć na poprawę jakości życia zwierząt w naszym społeczeństwie.

Zachęcamy wszystkich udziału w naszych przyszłych akcjach.

Fundacji VetApp przekazała 1000 zł Stowarzyszeniu „Kocia Przystań”