Fundacja VetApp po raz pierwszy wzięła udział w akcji „Kartka dla Weta” organizowanej przez Psi Paragraf i Psie Sucharki.

Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w tegorocznej edycji akcji "Kartka dla Weta". Ta wyjątkowa inicjatywa ma na celu wyrażenie wdzięczności dla lekarzy weterynarii w Dniu Weterynarza za ich codzienny trud i oddanie w opiece nad zwierzętami.

Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w tegorocznej edycji akcji „Kartka dla Weta”. Ta wyjątkowa inicjatywa ma na celu wyrażenie wdzięczności dla lekarzy weterynarii w Dniu Weterynarza za ich codzienny trud i oddanie w opiece nad zwierzętami.

Akcja „Kartka dla Weta” – Co to takiego?

„Kartka dla Weta” powstała jako okazja do uhonorowania pracy weterynarzy poprzez przesyłanie im kartek z podziękowaniami od właścicieli zwierząt. Organizatorzy z Psi Paragraf zachęcają do udostępniania i wysyłania kartek stworzonych przez Psie Sucharki. To wspaniały sposób na pokazanie, jak bardzo cenimy pracę tych, którzy dbają o zdrowie naszych ukochanych pupili.

Udział Fundacji VetApp

W tym roku mieliśmy przyjemność być częścią tej niesamowitej akcji i fundatorem „Prezentu dla Weta”, czyli kartki z darmowym dostępem do aplikacji wspierającej lekarzy w codziennej pracy. Zaproponowaliśmy również akcję dla właścicieli zwierząt. Każdy, kto zarejestrował się do aplikacji VetApp dokładał swoją cegiełkę na cele charytatywne, bo każda rejestracja = 1 zł dla Fundacji Kocia Przystań.

Serdecznie dziękujemy zarówno Organizatorom akcji, jak i wszystkim uczestnikom.  Dziękujemy również weterynarzom za ich niezłomną pracę i troskę o naszych czworonożnych przyjaciół. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla zwierząt.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, bo będziemy informować o kolejnych inicjatywach i projektach.